Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladí hasiči z Rychvaldu převzali ocenění za úspěšnou sezonu

  • Rychvald,

Mimořádně úspěšný rok má za sebou Sbor dobrovolných hasičů z Rychvaldu. Jeho týmy mladých hasičů sbíraly medaile na různých soutěžích a v závěru sezony je ocenili zástupci města.

Mladí dobrovolní hasiči z Rychvaldu se sešli v obřadní síni radnice, aby tam převzali ocenění za velmi dobrou reprezentaci města v soutěžích. Mimo jiných klání se jim dařilo i ve fyzicky náročné soutěži TFA.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Na nás dnes připadla taková velmi milá předvánoční povinnost, že jsme ohodnotili mladé hasiče z našeho místního sboru za krásné výsledky v krajské soutěži. Vidíte tady poměrně široké věkové spektrum a všichni velice nadšení, velice se jim líbí a je to hrozně fajn a je to strašně milé.
Tomáš Grycmon, oceněný hasič SDH Rychvald: “Teď jsme dostali ocenění za soutěž v TFA. U hasičů bych chtěl zůstat, protože tam jsem 8 let, je to tam skvělé a baví mě to. V útoku dělám většinou béčka nebo savice, potom běháme štafety, tam dělám většinou kapitána.

Také další ocenění hasiči z Rychvaldu chtějí u hasičů zůstat, a to jak u dobrovolných, tak i profesionálů.

Tomáš Sikora, oceněný hasič SDH Rychvald: “Já jsem dostal ocenění za TFA v Moravskoslezské lize za 1. místo. Studuji požární ochranu v Hranicích na Moravě v 2. ročníku a baví mě to a u hasičů budu určitě ještě dlouho a neomrzí mě to.
Radim Šeliga, oceněný hasič SDH Rychvald: “Mě to motivuje dále pokračovat v té hasičině, tudíž dostat se do jednotky a jezdit na výjezdy. 

Mladí hasiči z Rychvaldu doufají, že na letošní sportovní úspěchy naváží i v nadcházejícím roce.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy