Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

RBP Street hockey 2018 pomalu míří do finále

  • Stonava,

Kompletní jména účastníků Velkého finále turnaje RBP Street hockey 2018 zatím nejsou známa. Kvůli vysoké nemocnosti a jarním prázdninám ještě dvacet škol neodehrálo oblastní kolo. Organizátoři proto prodloužili termín nahlášení výsledků do 4. dubna.

RBP Street hockey 2018 pomalu spěje do finále. Známy jsou už jména více než padesáti škol z Moravskoslezského a Olomouckého kraje a okresu Vsetín, které se z oblastních kol probojovaly do Velkého finále. O dalším účastníkovi se rozhodovalo ve Stonavě. Soupeřem místních školáků byli žáci z karvinské základní školy U Lesa.

„Naše příprava byla velmi důkladná, doufáme, že postoupíme.“ Budeme běhat, bránit, útočit a dávat góly. Hlavně nesmíme nechat gólmana ve štychu,“ řekli stonavští školáci.

„My se budeme hlavně soustředit na to, abychom pořádně nahrávali, dávali góly a žádné nedostali“ řekli o své taktice soupeři.

Snaha probojovat se do velkého finále byla znát u obou týmů. Vítěz ale může být jen jeden. V Ostravě si zahraje Stonava.

„Myslím si, že pro naše kluky je to ponaučení a pokud mají nějakou sebereflexi, tak jsou schopni si uvědomit, kde mají rezervy a co se potřebují ještě naučit,“ zhodnotil krátce výsledek učitel ZŠ U Lesa Ivo Bojas.

„Já si myslím, že hrajeme lépe, ale hlavní chyba je v tom, že je necháváme dorážet do prázdné branky.“ „Příští rok to zkusíme znovu a snad to vyjde,“ řekli žáci poražené školy.

Kvůli vysoké nemocnosti nestihly oblastní kolo odehrát dvě desítky škol. Šanci teď mají v prodlouženém termínu do 4. dubna. Velké finále se uskuteční 19. dubna v Ostravě.

Generálním partnerem turnaje je Revírní bratrská pokladna. Dalšími partnery jsou Moravskoslezský kraj a Residomo.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy