Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fotografie ze stonavského kalendáře budou blíže popsány na přednášce Stanislava Kuby

  • Stonava,

Stonavský svaz postižených civilizačními chorobami Vás zve na další z řady historických přednášek. Tentokrát se Stanislav Kuba zaměří na fotografie ze stonavského kalendáře.

Stonavský kalendář na rok 2019 obsahuje desítky historických fotografií. My jsme Vám některé z nich už v našem vysílání společně s místním historikem Stanislavem Kubou představili.  S ohledem na připravovanou přednášku, jsme ale od toho upustili.

„My jsme ze začátku roku několik těch lokalit, které jsou na fotografiích navštívili a ve vysílání stonavského expresu je divákům přiblížili. Svaz postižených civilizačními chorobami mě ale požádal, abych udělal další historickou přednášku s tím, že se týkala právě těch fotografií ve stonavském kalendáři s podrobnějším popisem, čeho se týkají a kde ty budovy stály,“ řekl Stanislav Kuba.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 17. října 2019 v 15.00 hod. ve velkém sále Domu PZKO. Těšit se můžete na zajímavé vyprávění, protože jak je u pana Kuby zvykem, vždy se snaží v různých archivech vypátrat informace, o kterých mnozí nemají ani potuchy. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy