Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Po dvouleté pauze se ve Stonavě rozjíždí život

  • Stonava,

Po dvouleté pauze, způsobené koronavirou pandemií se ve Stonavě opět rozjíždí život. Svědčí o tom i akce, které pro veřejnost připravuje komise školství, kultury a sportu.

Komise školství, kultury a sportu se snaží o kulturní a sportovní vyžití občanů Stonava. Koordinuje akce společně se základní školou a některé akce organizuje sama. Po dvouleté pauze způsobené koronavirou pandemií, kdy musely být tradiční stonavské akce zrušeny, mají členové komise nyní plno práce. Například už v úterý 10. května proběhne Běh přátelství.

Tomáš Wawrzyk (ANO), místostarosta Stonavy, předseda Komise školství, kultury a sportu: „Vracíme se k tradičnímu Běhu přátelství, kdy v běhu závodí děti ze Stonavy a okolí, tady v areálu sportovního klubu a pak připravujeme turnaj ve stolním tenise, který je pro dospělé.“

Ten se uskuteční v tělocvičně základní školy na Dolanech v neděli 15. května. Prezence je od 8.00 hodin, začátek pak v 8.30 hod. Soutěží se ve dvou kategoriích - muži a ženy. Turnaje se mohou zúčastnit všichni starší 15-ti let, kteří ve Stonavě bydlí nebo bydleli, pracují nebo pracovali, chodili do školy nebo vlastní zahrádku.

Obec se letos připravuje i na tradiční Maří Magdalenskou pouť a oslavy 90 let Sportovního klubu Stonava.

Tomáš Wawrzyk (ANO), místostarosta Stonavy, předseda Komise školství, kultury a sportu: „Ve spolupráci se sportovním klubem chystáme oslavy devadesátin sportovního klubu, které proběhnou v areálu SK Stonava. Je tam bohatý celodenní program.“

Oslavy se uskuteční v sobotu 18. června v areálu sportovního klubu Stonava.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

KMB Malíři, s.r.o., Karviná, Ostrava
Karviná
od 125 do 165 Kč/hod.

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail