Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Předškoláci strávili noc v mateřské školce

  • Stonava,

Výsadou dětí, které v září nastoupí do 1. třídy je možnost strávit v mateřské školce odpoledne a noc plnou dobrodružství.

V závěru školního roku mají děti, které v září nastoupí do 1. třídy, možnost strávit noc v mateřské školce, aby se tak symbolicky se svou mateřinkou rozloučily. Berušky z Hořan, které na tuto akci přišly, si užily spoustu zábavy v indiánském duchu. Vyrobily si čelenky, během indiánské stezky plnily různé úkoly a to včetně střílení z luku.

Na zahradě si pak rozdělaly oheň a opekly párky. Když se setmělo, vyrazily s baterkami na tajnou výpravu. V postýlkách si nakonec poslechly krásnou indiánskou pohádku.

Odpoledne a noc plnou dobrodružství prožily i děti ze třídy Motýlků na Dolanech. Nejprve se malováním na obličej proměnily v pohádková zvířátka, která si díky pěknému počasí užily vodní hry. Společně si vyrobily pohádkové maňásky a pochutnaly si na opékaných párcích. U ohně si dokonce jako správní táborníci i zazpívaly.

V mateřské školce je pak před spinkáním čekal pohádkový kvíz a promítání pohádky ze starého promítače. Všem se nocování ve školce líbilo a dlouho na to budou vzpomínat.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy