Obec Stonava uspořádala slavnostní rozloučení s mateřskou školou pro 23 dětí, které po prázdninách poprvé usednou do školních lavic. Tradiční akce se konala v sále Domu PZKO a vedle budoucích prvňáčků se jí zúčastnili také jejich rodiče a blízcí.
Předškoláci z mateřských škol Hořany, Dolany a Holkovice si pro tuto příležitost připravili krátké vystoupení plné písniček a básniček.
Všem budoucím školákům přejeme krásné a pohodové prázdniny plné nezapomenutelných zážitků a úspěšný vstup do nové etapy jejich života.

