Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Těrlicku se konal příměstský tábor Zumi Dance

  • Těrlicko,

V centru Těrlicka se v polovině prázdnin konal týdenní příměstský tábor zaměřený na tanec. Mezi účastníky byla děvčata nejen z Těrlicka,. ale také z okolních obcí.

Nikol Wlochová, trenérka, vedoucí tábora: “tak my máme letos pořadí třetí tábor Zumi Dance vlastně jsem pořadatel k.o. a je to příměstský tábor tady v Těrlicku to znamená že to jsou děti tady z okolí z různých vesniček jako Žermanice, Bludovice, Domaslavice. Letos tedy máme i podporu nejen obce Těrlicko, ale i Evropské unie, takže jsme si mohli dovolit nakoupit nějaké nové věci. Tady mají teď děvčata barvičky a nové sedáky a tak různě, náčiní sportovní. No a jinak se letos zúčastnilo 30 dětí s tím, že jsou hlavně teda menší děti. Máme tady spíš šestileté děti a hodně tancujeme, byli jsme na výletě v trampolínovém centru. Jak vidíte, tvoříme nějaké umělecké tvoření rukama a máme se moc dobře, máme krásné počasí a dětem se doufám líbí.
anketa: “Na táboře se mi líbí. Tancuju rok. Na táboře malujeme na trička.”
“Chodíme přes rok do kroužku a jsme moc rády, že můžeme být na táboře tady.”
“Tancujeme a malujeme trička.”

V průběhu tábora chodily děti na výlety, ale především nacvičovaly tance.

Nikol Wlochová, trenérka, vedoucí tábora: “My jinak máme vlastně taneční kroužek ale i taneční klub. nebo-li soutěžní týmy, takže s dětmi tancujeme samozřejmě celý školní rok s tím, že právě o prázdninách pořádám ty letní tábory. Měli jsme i pobytový tábor, tentokrát teda ten příměstský, kde se sejdeme trošku si osvěžíme nejenom ten tanec, ale společně i to přátelství a tak nějak navážeme v září zase novou sezonu.Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy