Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Těrlické slunko letos láká na vystoupení školáků i večerní koncert Čechomoru

  • Těrlicko,

Patrně v obležení bude v sobotu centrum Těrlicka. Radnice už teď čelí mnoha dotazům ohledně vystoupení kapely Čechomor, která bude hostem obecních slavností Těrlické slunko.

Slunko se koná po dvouleté pauze. Program začíná už dopoledne a ve svých vystoupeních se v něm představí místní děti, po 16. hodině zazpívá Leona Machálková a večer bude patřit kapelám Čechomor, AC/CZ a XIII. století. Závěr obstará DJ Atom. 

Program slavností

Protože se celá slavnost odvíjí na náměstí v centru Těrlicka a vstup je bezplatný, očekává se vysoká účast návštěvníků. V okolí bude omezena doprava a parkovat v přilehlých ulicích půjde jen stěží. Návštěvníci by měli respektovat dopravní značení a svými vozy nezablokovat průjezd ulicemi. Lidé z různých koutů republiky, kteří se těší zejména na Čechomor, se už v předstihu zajímají, kde budou moci zaparkovat. Parkovat bude možné například u hřbitova, na retardéru a u zastávky pod Bludovickým kopcem, u sportovní haly, obchodního střediska nebo v Promenádní ulici. Situaci bude po celý den monitorovat policie. 

Reportáž z Těrlického slunka 2019

Martin Polášek (NEZÁVISLÍ - Těrlická koalice): "Doufáme v příznivé počasí a že Těrlické slunko bude dělat čest svému názvu. Samozřejmě zveme návštěvníky nejen na večerní program, ale také na vystoupení v průběhu dne, kdy vystoupí školáci a další umělci."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy