Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Za konflikt na diskotéce v Orlové hrozí modelce vězení

Teď uvidíte, kam až může vést banální spor dvou dívek na tanečním parketu. Před senátem Krajského soudu v Ostravě se zpovídala modelka Sarah Chlebková, která na diskotéce v Orlové praštila jinou tanečnici sklenicí do obličeje. Bohužel tak nešťastně, že dívce nyní hyzdí obličej dlouhá jizva. Modelce hrozí 12 let vězení.

Fotografie modelky Sarah Chlebkové zdobily stránky časopisu, kalendáře a dívka už také předváděla modely světových návrhářů. Její kariéru nyní může ukončit malicherný spor na diskotéce v Orlové. Začalo to tancem zvaným shuffle.

Jak vidíte je k němu potřeba místo, které na parketu Music Klubu Kavárna nebylo. 16letá dívka ho přesto tančila a přitom strčila do Sarah Chlebkové a její sestry. Reakce Sarah byla rychlá. Praštila ji do obličeje sklenicí tak silně, až se rozbila.

Brigita Bilíková, státní zástupkyně: “Způsobila ji zranění. Její jednání je právně klasifikováno jako pokus těžké újmy na zdraví.”

Problém je v tom, že něco podobného už udělala dvakrát a ve druhém případě byla soudem potrestána podmínečným trestem, který stále běží. Sarah tak nyní hrozí opravdu vysoký trest 5 až 12 let vězení, plus tři roky za porušení podmínky.

Sarah Chlebková, obžalovaná: “Lituji toho, že se to stalo.”

Jarmila Pešlová Lipnická, obhájkyně: “Došlo k tomu za určitého emočního vypětí a stresu. Bohužel, spíše shodou okolností a náhod, došlo k těžkému zranění na tváři poškozené. Klientku to velice mrzí. Snažila se poškozenou odškodnit .”

Pořezaná dívka navíc požaduje za trvalé zohyzdění obličeje půl milionu korun.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

FORDEX s.r.o. - Praha-východ

od 14 800 Kč/měsíc

Detail

TORINA CZ s.r.o. - místo výkonu práce U Prioru 884/4

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

TENDR Švejda, s.r.o. - Horská chata Start

od 16 100 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků