Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Za konflikt na diskotéce v Orlové hrozí modelce vězení

Teď uvidíte, kam až může vést banální spor dvou dívek na tanečním parketu. Před senátem Krajského soudu v Ostravě se zpovídala modelka Sarah Chlebková, která na diskotéce v Orlové praštila jinou tanečnici sklenicí do obličeje. Bohužel tak nešťastně, že dívce nyní hyzdí obličej dlouhá jizva. Modelce hrozí 12 let vězení.

Fotografie modelky Sarah Chlebkové zdobily stránky časopisu, kalendáře a dívka už také předváděla modely světových návrhářů. Její kariéru nyní může ukončit malicherný spor na diskotéce v Orlové. Začalo to tancem zvaným shuffle.

Jak vidíte je k němu potřeba místo, které na parketu Music Klubu Kavárna nebylo. 16letá dívka ho přesto tančila a přitom strčila do Sarah Chlebkové a její sestry. Reakce Sarah byla rychlá. Praštila ji do obličeje sklenicí tak silně, až se rozbila.

Brigita Bilíková, státní zástupkyně: “Způsobila ji zranění. Její jednání je právně klasifikováno jako pokus těžké újmy na zdraví.”

Problém je v tom, že něco podobného už udělala dvakrát a ve druhém případě byla soudem potrestána podmínečným trestem, který stále běží. Sarah tak nyní hrozí opravdu vysoký trest 5 až 12 let vězení, plus tři roky za porušení podmínky.

Sarah Chlebková, obžalovaná: “Lituji toho, že se to stalo.”

Jarmila Pešlová Lipnická, obhájkyně: “Došlo k tomu za určitého emočního vypětí a stresu. Bohužel, spíše shodou okolností a náhod, došlo k těžkému zranění na tváři poškozené. Klientku to velice mrzí. Snažila se poškozenou odškodnit .”

Pořezaná dívka navíc požaduje za trvalé zohyzdění obličeje půl milionu korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy