Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie našla v bytě v Dívčím Hradu tělo nedonošence

Bruntálští kriminalisté zadrželi muže, který měl brutálně týrat svou těhotnou družku. Při posledním útoku ji údajně zmlátil tak surově, že začala rodit, ačkoliv byla teprve v pátém měsíci těhotenství. Dítě se narodilo mrtvé, ale žena se bála případ ohlásit a tak ostatky schovala v bytě na záchodě.

Hrůzný nález čekal na bruntálské kriminalisty v tomto bytě v Dívčím Hradu, kde přijeli vyšetřovat případ týrání ženy. Na záchodě byla totiž uschována nádoba s ostatky nedonošeného dítěte. Další šok přišel, když zjistili, že ho tam schovala žena se svým přítelem poté, co jej mrtvé porodila.

týraná žena: “Měla jsem trošku křeče, tak jsem šla na záchod a vypadlo to ze mně. Byla jsem v šoku, tak mi to Vojta přestřihl, vytáhl to miminko a dal ho do sklenice. Oni to našli a vzali si to miminko sebou. Bylo to na záchodě.”

Co potratu předcházelo, žena zlehčuje. Její matka v tom má ale jasno. Druh ji prý často brutálně mlátil a napadal i jejich dvě malé děti.

matka týrané dívky: “Kopal ji do břicha. Ona byla celá pomlácená na obličeji i na rukou. Ta holka byla celá modrá.”

Dívka pravděpodobně trpí syndromem týrané ženy, pro který je charakteristické, že dává vinu sobě a útoky partnery omlouvá.

týraná žena: “To je moje vina. Ne jeho. On je hodný na děti a je hodný i na mně. Já jsem do něho rýpala, tak jsem dostala pár facek.”

Policisté tak shovívaví nebyli a 28letého druha zadrželi. Ženu a děti prý týrá už nejméně třetí rok.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Bruntál: “Komisař obvinil muže ze zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí, přečinu ohrožování výchovy dítěte a nebezpečného vyhrožování.”

Od útoku do potratu uplynulo několik dní. Znalec tak bude muset nyní určit, zda to opravdu spolu souvisí. V současné době násilníkovi hrozí 8 let vězení.

Nahlásit chybu


K tématu
KOVO Třinec s.r.o. - areál TŽ
Třinec
od 23 296 Kč/měsíc

Detail

AG družstvo Kružberk - Středisko (živočišné výroby) Kružberk
Kružberk
od 33 000 Kč/měsíc

Detail

Dalphen Building s.r.o., Ostrava a okolí
Ostrava
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail