Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravar Aréna a její okolí je teď sportovním rájem

Zároveň se začátkem olympijských her v Koreji začal v Ostravě v Ostravar Aréně a jejím okolí fungovat unikátní olympijský park. Je to neuvěřitelné, ale můžete si v něm opravdu vyzkoušet téměř všechny sporty, jako na olympiádě. Třeba i sjet kopec na snowboardu.

Umíte si představit, že si sjedete na snowboardu z ochozu Ostravar Arény až dolů na parkoviště a nebo že si před halou zahrajete Curling? Je top neuvěřitelné, ale opravdu to od pátku jde a zimních sportů si můžete v rámci Olympijského festivalu vyzkoušet v Ostravě-Zábřehu ještě mnohem více.

Tomáš Macura(ANO), primátor Ostravy: “Dneska začíná v Ostravě velký den, den plný sportu. Zahajuje Olympijský park 2018.”

Ivo Vondrák (ANO), hejtman MS kraje: “Je to skvělá věc. Měst, kde je Olympijský festival není moc. Je důležité, že vytáhneme naše lidi do hor, které jsou v našem kraji.”

Olympijský park začal svůj program zároveň se začátkem olympiády a kromě sportování se v něm můžete setkat i se zajímavými hosty a také našimi olympioniky.

David Moravec, olympijský vítěz z Nagana: “Podobná záležitost byla i v létě, když byla olympiáda v Riu a teď se to podařilo i na zimní olympijské hry. To, že je to v Ostravě, je špičková záležitost pro Ostravany, děti a rodiny a všichni by měli přijít a užít si to.”

Park se hned od začátku naplnil dětmi a všechny byly skutečně nadšené.

anketa: návštěvníci:1/ “Je to super.” 2/ “Vyzkoušel jsem hokej, saně a je to dobré.”

Olympijský festival potrvá 17 dní až do 25. února. Vstupné je 50 korun.

Nahlásit chybu


K tématu
SAVETI Facility Management s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 120 Kč/hod.

Detail

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství,
Ostrava
od 300 Kč/hod.

Detail

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace,
Ostrava
od 19 700 do 27 290 Kč/měsíc

Detail