Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Olympijském festivalu v Ostravě se fandilo hokeji

Páteční dopoledne patřilo na Olympijském festivalu v Ostravě hokeji. Přímo v Ostravar Aréně se sešli fanoušci, aby společně sledovali souboj českého týmu o postup do finále olympijského turnaje. Chvílemi to skutečně vypadalo, jako by se hrálo přímo na ledě v aréně.

Ostravar Aréna, která je v centru Olymijského festivalu v Ostravě, se v pátek zaplnila dříve než obvykle. Tentokrát navíc ne jen školáky, ale také fanoušky hokeje. Přesně v 8,40 začal hokejový zápas mezi naší reprezentací a Ruskem. Ve hře byl postup do finále.

anketa, fanoušci hokeje: 1/ “Než abychom seděli u TV, tak přítelkyně brouzdala na FB a našla tuto možnost, můžeme fandit tady v hale.” 2/ “Potřebovali jsme nějakou atmosféru.” 3/ “Přišli jsme fandit.”

Fanoušci si atmosféru skutečné hokejové arény užívali. Pod obří kostkou mohli také o přestávkách sledovat bruslaře. I když naše reprezentace nakonec Rusku podlehla, zážitek to byl skvělý.

Olympijský festival má za sebou druhý týden a všichni si ho moc pochvalují.

Martina Kučerová, manažerka komunikace Olympijského festivalu: “Jsme s návštěvností hodně spokojeni, protože v posledních dnech je v Ostravě hodně mrazivo a přesto lidi na festival chodí. Dostali jsme se na 76 tisíc návštěvníků a věříme, že se o víkendu dostaneme přes magických 100 tisíc.”

Pokud chcete fandit našim hokejistům na hokejovém stadionu, máte ještě možnost v sobotu ve 13,10, kdy se čeští hokejisté hudou rvát o třetí místo.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy