Teprve 18letá dívka zavraždila v Suchdolu přítele

Policisté vyšetřují další případ vraždy. Její výjimečnost spočívá hlavně v tom, že vražedkyni je teprve 18 let. Podle našich informací probodla dívka nožem svého přítele na ubytovně v Suchdole nad Odrou. Podle místních se prý bránila sexuálnímu násilí.

Reklama

Znovu ten alkohol. I tentokrát je pravděpodobně jedním z důležitých faktorů vraždy, která se odehrála na ubytovně v Suchdole nad Odrou. 18letá dívka zřejmě nejprve popíjela se svým 37letým přítelem v restauraci a později šli o patro výš na ubytovnu. Kolem půl deváté pak zavolala na policii, že ho zabila. Podle místních se bránila sexuálnímu násilí. “Vyhrožoval, že ji znásilní a zabije a ona potom vytáhla nůž a ještě se škorpili a ona vytáhla nůž a píchla ho,” řekla nám jedna z obyvatelek Suchdola.

Policie nebyla k detailům příliš sdílná. “Přivolaní policisté provedli ohledání místa činu, zajistili stopy, které budou následně zkoumat znalci. Motiv činu kriminalisté i nadále zjišťují,” vysvětlila mluvčí Gabriela Holčáková. Ve středu byla dívka předvedena na Okresní soud v Novém Jičíně. Soudce ji vyslechl a pozval si i její rodiče. Pak rozhodl o uvalení vazby. Žalobce Vít Legerský pak jen stručně nastínil motiv. “Dosavadní zjištění ukazují nato, že tak měla učinit ve zcela nepřiměřené reakci na určité dění.”

K přesnému motivu se zatím nechce policie ani žalobce vyjádřit. Pokud se dívka skutečně bránila sexuálnímu násilí, bude to pro ní polehčující okolnost při udělování trestu. Za vraždu ji hrozí až 18 let.
Běhej lesy Bílá. Závod v Beskydech

11.08. 10:00 - 17.07. 2:17
Celý MS kraj, Ski areál Bílá

Hudební maraton Leoše Janáčka

25.10. 19:00 - 28.10. 21:00
Celý MS kraj, Ostrava, Hukvaldy

HUČÍK - průmyslové nátěry s. r. o.
Frýdek-Místek
od 14 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

H R U Š K A , spol. s r.o.
Ostrava-město
od 16 500 Kč do 28 000 Kč

Detail

Stavby COMPLET s.r.o.
Ostrava-město
od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu