Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Teprve 18letá dívka zavraždila v Suchdolu přítele

Policisté vyšetřují další případ vraždy. Její výjimečnost spočívá hlavně v tom, že vražedkyni je teprve 18 let. Podle našich informací probodla dívka nožem svého přítele na ubytovně v Suchdole nad Odrou. Podle místních se prý bránila sexuálnímu násilí.

Znovu ten alkohol. I tentokrát je pravděpodobně jedním z důležitých faktorů vraždy, která se odehrála na ubytovně v Suchdole nad Odrou. 18letá dívka zřejmě nejprve popíjela se svým 37letým přítelem v restauraci a později šli o patro výš na ubytovnu. Kolem půl deváté pak zavolala na policii, že ho zabila. Podle místních se bránila sexuálnímu násilí. “Vyhrožoval, že ji znásilní a zabije a ona potom vytáhla nůž a ještě se škorpili a ona vytáhla nůž a píchla ho,” řekla nám jedna z obyvatelek Suchdola.

Policie nebyla k detailům příliš sdílná. “Přivolaní policisté provedli ohledání místa činu, zajistili stopy, které budou následně zkoumat znalci. Motiv činu kriminalisté i nadále zjišťují,” vysvětlila mluvčí Gabriela Holčáková. Ve středu byla dívka předvedena na Okresní soud v Novém Jičíně. Soudce ji vyslechl a pozval si i její rodiče. Pak rozhodl o uvalení vazby. Žalobce Vít Legerský pak jen stručně nastínil motiv. “Dosavadní zjištění ukazují nato, že tak měla učinit ve zcela nepřiměřené reakci na určité dění.”

K přesnému motivu se zatím nechce policie ani žalobce vyjádřit. Pokud se dívka skutečně bránila sexuálnímu násilí, bude to pro ní polehčující okolnost při udělování trestu. Za vraždu ji hrozí až 18 let.
SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

29.09. 17:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Red Hat Czech s.r.o.

od 35 000 Kč/měsíc

Detail

PPO GROUP CZ, s.r.o.

od 28 000 do 33 000 Kč/měsíc

Detail

TISANA SE - Hlavenec

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků