Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Podezřelý z vraždy v Suchdole n/O. zůstane ve vazbě

Jak z našeho zpravodajství víte, v pondělí se v Suchdole nad Odrou stala další vražda. Podle našich informací usmrtil 38letý muž svou bývalou přítelkyni. Hned o den později byl z tohoto činu policisty obviněn a ve středu rozhodl Okresní soud v Novém Jičíně o uvalení vazby.

Policisté ve středu přivezli z cely předběžného zadržení na Okresní soud v Novém Jičíně 38letého muže, který je obviněn z vraždy své bývalé přítelkyně. Podle našich informací ji nad ránem ubodal v bytě v Suchdole nad Odrou a pak skočil pod vlak. ten ho ale jen odhodil. “Je to svinstvo, já bych ho podřezal,” ulevil si strýc zavražděné dívky. Ve středu tak mohl novojičínský soud rozhodnout, že obviněný muž zůstane ve vazbě. “Zřejmě došlo k jakési partnerské hádce, která vyústila v útok. Obviněný ho vedl bodnořezným nástrojem,” vysvětlil žalobce David Bartoš.

Soudce ale zdůraznil, že ho musí vězeňská služba pořádně hlídat. Jeho psychický stav prý není dobrý a hrozí, že se o sebevraždu pokusí znovu. “On se vyjadřuje pořád stejně a z toho je zřejmé, že trpí nějakou duševní poruchou,” potvrdil obhájce obviněného Jiří Špaček.

Odborníci z oboru psychologie a psychiatrie budou muset určit, zda je muž vůbec za svůj čin zodpovědný a nebo má nějakou duševní poruchu. V minulém roce se z tohoto důvodu několik vražd vůbec nedostalo k soudu. Podobné to bude i s dívkou, která v Suchdole nad Odrou zavraždila přítele o týden dříve.

Nahlásit chybu


K tématu
STARTRONIC s. r. o.;
Ostrava
od 17 300 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Z-Group bus a.s., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail