Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné připravují rekonstrukci krytého bazénu

Obyvatelé Karviné se už brzy dočkají moderního krytého bazénu. Město se rozhodlo stávající objekt včetně vybavení kompletně zrekonstruovat a vylepšit. Na své si přijdou jak závodní plavci, tak rodiny s dětmi nebo příznivci welness služeb.

Krytý bazén v Karviné slouží od roku 1987 pro rekreaci i jako zázemí pro sportovní kluby, školy i širokou veřejnost celoročně. V blízké době ale kompletně změní svou podobu.

“Naší snahou je, abychom to co nejdřív připravili do fáze, aby se mohlo soutěžit, samotná soutěž bude trvat několik měsíců,” upřesnil primátor Karviné Jan Wolf.

Dokumentace pro územní rozhodnutí je hotová, probíhají také pracovní schůzky, na kterých se ladí všechny detaily.

Aleš Vojtasík, architekt: “Stav práce, hotovost práce, rozpracování a pokračování dál. V tomto okamžiku nevím o žádných problémech, které by měly zdržovat nebo komplikovat další postup.”

S rekonstrukcí se zastupitelé seznámili na svém zasedání loni v červnu, v té době nepočítala s welness službami a saunami, ty byly nově do plánů zahrnuty podle požadavků zastupitelů a hlavně veřejnosti.

“V projektu jedna parní sauna byla, welness se 4 saunami je ještě plus k tomu projektu,” upřesnil Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS Karviná.

Vizualizace si lidé mohou prohlédnout podrobně na webu města a jsou zveřejněny i na budově domu na náměstí.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy