Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladá žena v Ostravě nožem pomstila svého otce

Zapeklitý případ vyšetřují kriminalisté v Ostravě. O víkendu zabila kuchyňským nožem mladá dívka 40letého muže. I když to byla podle místních obyvatel msta, kterou údajně dopředu připravovala, nebyla obviněna z vraždy, ale z těžkého ublížení na zdraví.

Krajská kriminálka vyšetřuje v krátké době další případ, kdy žena ubodala kuchyňským nožem muže. První událost se odehrála na začátku března v Suchdole nad Odrou a podle svědků šlo o mileneckou hádku. Tentokrát je to složitější. 27letá dívka prý přišla do Ostravy-Muglinova vyřizovat účty za svého otce. “Ta paní přiběhla a píchla toho kluka do plic. Normálně z něho stříkala krev,” popsal událost mladík z vedlejšího bytu a sousedka dodala: “Já jsem se bála, že zaútočí i na mě.”

Útočnice prý bodla muže do hrudníku jen jednou u vchodu do domu. Zraněný ještě stačil utéct do chodby, kde se svalil na zem. Svědci přivolali záchranku. “Posádky pokračovaly ve snaze o záchranu pacienta hodinu, ale krevní oběh se obnovit nepodařilo. Muž na místě podlehl zranění,” popsal snahu záchranářů jejich mluvčí Lukáš Humpl.

Mezitím už také dorazili kriminalisté. Sesbírali stopy a vyslechli svědky. Vše nasvědčovalo tomu, že dívka bude obviněna z vraždy. Nakonec je to ale jinak. Vražda to prý nebyla. “Kriminalisté obvinili 27letou ženu ze zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti,” řekla Soňa Štětínská, mluvčí policie.

Podle sousedů je za vším 14 dní stará událost, kdy byl otec dívky zmlácen v ostravské herně. Prsty v tom měl právě zabitý muž. Dívka prý přišla srovnat účty. “Ten kluk ho měl napadnout a ona se zapřísahala, že se přijde pomstít a přišla,” vysvětlil soused.

V tuto chvíli hrozí dívce 8 až 16 let za mřížemi. Není ale vyloučeno, že čin bude přece jen překvalifikován na vraždu se sazbou o dva roky vyšší.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

elkawe s.r.o. - Králův Dvůr

od 20 000 Kč/měsíc

Detail

LIVOL WORKS s.r.o. - Jirny

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Solan Trading s.r.o. 01

od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků