Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Soud vzal do vazby mstitelku, která zabila muže

Mladá mstitelka, která o víkendu zabila v Ostravě muže, zůstane za mřížemi. Okresní soud totiž rozhodl o uvalení vazby. Známé i rodinu mrtvého muže velmi pobouřilo, že dívka byla obviněna pouze z ublížení na zdraví. Podle nich to byla jasná vražda. Prý to i těsně před útokem řekla.

Znovu se můžete podívat na záběry z bytu v Ostravě Muglinově, kde o víkendu probodla mladá dívka 40letého muže. Muž na místě zemřel. Krátce po činu policisté útočnici zadrželi a obvinili z ublížení na zdraví s následkem smrti. V úterý stanula poprvé před soudem. “Obviněná byla vzata do vazby a to z důvodu vazby útěkové a vazby koluzní,” řekla nám soudkyně Lucie Vepřeková.

Podle našich informací dívka přijela pomstít svého otce, kterého zabitý muž zmlátil. Kuchyňský nůž si prý přinesla sebou. Otec se ji v útoku snažil zabránit, ale přišel pozdě. “Vytáhla ten nůž a schovala ho za sebe. Pak říkala ty mě odprosíš, klekneš na kolena a budeš prosit ty m... jedna. On se jí omlouval, že byl ožralý a že nechtěl. Já jsme šla rychle k těm vchodovým dveřím a řekla jsem jejímu tátovi ať rychle jde, že jeho dcera má nůž. On šel dolů a říkal Kačo, co tu děláš? Tak ona chytla ten nůž a bodla ho,” popsala útok svědkyně

Dívka tedy útok plánovala a přinesla si i nůž. Nikdo proto nechápe, proč nebyla obviněna z vraždy, ale jen z ublížení na zdraví. Podle odborníků mohou být rozdíly v maličkostech. “Vražda je jednoznačně úmysl. To znamená, že ten pachatel chtěl někoho usmrtit. U ublížení na zdraví ten pachatel nechtěl způsobit smrt. Chtěl někoho zranit, někoho eliminovat,” vysvětlil advokát Tomáš Panáček.

Je možné, že po prozkoumání důkazů policisté případ překvalifikují na vraždu. V současné době ženě hrozí 8-16 let. Za vraždu by to bylo o dva roky více. Vyšetřování budeme dále sledovat.
Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

22.09. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Šandor invest Praha s.r.o. - Chomutovice, Nebřenice

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Jesle Frýdek-Místek, příspěvková organizace - pracoviště

od 40 000 do 49 000 Kč/měsíc

Detail

VALATRANS a.s. 05

od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků