Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vazba pro muže, který pořezal strážníka a řidiče

Neuvěřitelná náhoda pomohla policistům dopadnout muže, který v Ostravě pořezal nožem řidiče autobusu. O dva dny později ho totiž zadrželi strážníci, kteří byli přivoláni do Vítkovic k hlasitému partnerskému konfliktu. Při zatýkání ale opět vytáhl nůž a jednoho z městských policistů pořezal.

Už jsme vás informovali o řidiči autobusu, který na zastávce Ocelářská v Ostravě chtěl vykázat z vozu tehdy neznámého Roma. Jel totiž na černo. Po hádce muž na řidiče vytáhl nůž, pořezal ho a utekl. Policisté po něm pátrali a pomohla jim náhoda. O dva dny později totiž byli strážníci přivoláni do Vítkovic, kde byla z bytu slyšet hádka a volání ženy o pomoc. Násilníka chtěli strážníci zadržet a ukázalo se, že je to ten stejný muž. Opět vytáhl nůž. “V době služebního zákroku měl muž užít nůž a zranit jednoho ze strážníků,” řekla mluvčí PČR Ostrava Gabriela Holčáková.

Strážníci útočníka po chvíli zadrželi a předali ho státní policii. Podle jeho matky, se ale pouze bránil. “Chtěl se bránit a nechtěně řízl toho policajta. Chtěl utéct a jak ho řízl, tak se mu to povedlo. Chytli ho o dva vchody dále,” zastala se syna.

Muž byl obviněn z ublížení na zdraví, výtržnictví, násilí na úřední osobě a soud jej poslal do vazby. “Hrozí obava, že by pokračoval v páchání trestné činnosti a rovněž by se mohl skrývat,” vysvětlil vazební důvody mluvčí Okresního soudu Ostrava Lukáš Delong.

Podle matky obviněného za všechno mohou drogy. Prý je závislý na pervitinu. Muži hrozí 6 let vězení.
SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

29.09. 17:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Forest Service Czech s.r.o.

od 15 000 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

GATTAMELATA a.s. - Brno

od 22 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Grafton Recruitment s.r.o. - pracoviště Iveco Czech Republic, a.s.

od 150 do 160 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků