Reklama

Extrémní překážkový závod MAD RACE se blíží

MAD RACE - jeden z největších a nejoblíbenějším závodů, které se konají v našem regionu se rychle blíží. Z našich zpráv už asi víte, že jde o extrémní překážkový závod a letos se uskuteční už počtvrté. Místo je samozřejmě stejné jako každý rok - Vaňkův kopec u Ostravy a jeho okolí.

Reklama

Na začátku června bude opět Vaňkův kopec u Ostravy patřit milovníkům sportu. Uskuteční se další ročník oblíbeného extrémního závodu MAD RACE. Na závodníky budou opět čekat dvě trasy. “Běhá se volným terénem. Využívá se překážek, které nabízí příroda sama, jako jsou rokle, dřeviny, voda i bažiny. K tomu jsou překážky postavené námi, které tu trasu mají oživit a samozřejmě ztížit,” vysvětlil organizátor extrémního závodu Ivo Květoň.

Trasa Sport má na 13 kilometrech 27 překážek a 8 kilometrová Hobby 20. Organizátoři doporučují závodníkům, aby nepodcenili přípravu. “Je to o běhu, je to o vytrvalosti, o tom zvládat pohyb s vlastním tělem, podlézt, přeskočit, umět viset,” radí trenér z FIT PARKU Aleš Chytil.

Samotný závod je skutečně extrémní a pokud se ještě jako v minulém roce přidá extrémní počasí, bude všem pořádně horko. “Nepřepálit začátek. Začít pomalu a zvolna a potom to ke konci napálit. Rozložit síly. Stejně to na těch překážkách neurychlíte,” doporučuje trenérka Martina Galajdová.

Pokud teprve zvažujete, zda se zúčastnit, rozhodně neváhejte dlouho. Startovní listina se bude uzavírat 20. května a je už jen pár volných míst.
Sportovcům na dětech záleží! /Akce v Kozlovicích

23.06. 15:00 - 20.06. 3:30
Celý MS kraj, areál sportu v Kozlovicích u Přerova

MATTES TRADING s.r.o.
Frýdek-Místek
od 17 500 Kč

Detail

Richard Kučera
Ostrava-město
od 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu