Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prezident Miloš Zeman navštívil Karvinou

Prezident České republiky Miloš Zeman zavítal během své třídenní návštěvy Moravskoslezského kraje i do Karviné, kde se setkal s představiteli města a na náměstí s občany. Lidem poděkoval za silnou podporu v prezidentských volbách a odpovídal na jejich dotazy.

Prezident republiky Miloš Zeman přijel do Karviné ve středu odpoledne. Přivítal se s primátorem města a na krátký čas za zavřenými dveřmi také s vedením města diskutoval.

“Jsme diskutovali o problematice OKD, těžbě uhlí, o nepřizpůsobivých, o vybydlování bytů a tak dále,” řekl primátor Karviné Jan Wolf.

O půl čtvrté se pak přivítal s lidmi na Masarykově náměstí. Slova Miloše Zemana mnohokrát sklízela bouřlivý potlesk. Třeba za jeho názor k sociálním dávkám, které by měli dostávat jen ti, kteří pracovat nemohou, a ne ti, kteří nechtějí.

Prezident také vyzdvihl pozitivní vývoj kraje a upozornil i na to, v čem vidí ještě mezery.

“Se trochu opomíjí rozvoj cestovního ruchu v tomto kraji no a doufejme, že se v budoucnosti bude rozvíjet tak, aby lidé měli kde pracovat a měli kde odpočívat,” řekl prezident.

Po setkání s občany se také podepsal do pamětní knihy města a převzal z rukou primátora dárkový koš s regionálními potravinami. Před odjezdem do Orlové ještě obdržel květiny.
Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

Zítra
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

29.09. 17:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

VELUFRA, s.r.o.

od 22 000 Kč/měsíc

Detail

Městské kulturní centrum Fulnek, příspěvková organizace

od 30 000 do 39 000 Kč/měsíc

Detail

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

od 33 420 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků