Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LÉTA BĚŽÍ: Kyjovický Domov Na zámku získal čtyři hvězdičky

Dobrá zpráva z Kyjovic. Tamní Domov na zámku získal 4 hvězdičky za kvalitu služeb. Hodnocení uděluje asociace poskytovatelů sociálních služeb. Toto krajské zařízení je jejím členem už delší dobu.

Pozdně barokní zámek v Kyjovicích pochází z roku 1783. Na přelomu tohoto tisíciletí tady proběhla velká rekonstrukce. Teď je Domov na Zámku pýchou obce ale i celého kraje. Služby, které tady poskytují navíc získaly významné hodnocení. "Přihlásili jsme se, prošli jsme auditem, certifikací značky kvality a získali jsme potřebný počet bodů pro získání čtyř hvězdiček," říká vysvětluje ředitel Leo Nevřela. 

"Děkuji řediteli tohoto zařízení, ale samozřejmě i všem zaměstnancům, protože to je výsledek jejich práce," říká náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil (KDU-ČSL).

Hodnocení se dívá na čtyři oblasti. Ubytování, stravování, kulturu volného času a péči. Domov nabízí uživatelům například pět nebo šest jídel denně s výběrem, na všech pokojích je sociální zařízení, vlastní televize i pokrytí wifi signálem. Domov organizuje také výlety a spoustu akcí. Čtyřhvězdičkové hodnocení má Domov Na zámku na následující tři roky. Už teď je ale jisté, že bude kvalitu svých služeb obhajovat.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků