Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LÉTA BĚŽÍ: Kyjovický Domov Na zámku získal čtyři hvězdičky

Dobrá zpráva z Kyjovic. Tamní Domov na zámku získal 4 hvězdičky za kvalitu služeb. Hodnocení uděluje asociace poskytovatelů sociálních služeb. Toto krajské zařízení je jejím členem už delší dobu.

Pozdně barokní zámek v Kyjovicích pochází z roku 1783. Na přelomu tohoto tisíciletí tady proběhla velká rekonstrukce. Teď je Domov na Zámku pýchou obce ale i celého kraje. Služby, které tady poskytují navíc získaly významné hodnocení. "Přihlásili jsme se, prošli jsme auditem, certifikací značky kvality a získali jsme potřebný počet bodů pro získání čtyř hvězdiček," říká vysvětluje ředitel Leo Nevřela. 

"Děkuji řediteli tohoto zařízení, ale samozřejmě i všem zaměstnancům, protože to je výsledek jejich práce," říká náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil (KDU-ČSL).

Hodnocení se dívá na čtyři oblasti. Ubytování, stravování, kulturu volného času a péči. Domov nabízí uživatelům například pět nebo šest jídel denně s výběrem, na všech pokojích je sociální zařízení, vlastní televize i pokrytí wifi signálem. Domov organizuje také výlety a spoustu akcí. Čtyřhvězdičkové hodnocení má Domov Na zámku na následující tři roky. Už teď je ale jisté, že bude kvalitu svých služeb obhajovat.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Jedličkův ústav, příspěvková organizace

od 16 100 do 19 770 Kč/měsíc

Detail

Městská knihovna Znojmo

od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc

Detail

Stavební HK a.s.

od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků