Reklama

Extrémní závody pro bruslaře a bikery na Olešné

Nejvytrvalejší inlinisté a bikeři se o víkendu potkali na Olešné v extrémních 24hodinových závodech. Letos byly kvůli nepříznivému deštivému počasí náročnější než kdy jindy. I tak byla chuť dokončit závod silnější než bolest svalů, zima a promočené oblečení.

Reklama

Poslední červnový víkend patřil na Olešné všem milovníkům inline bruslení a nově také bikerům z celé republiky, kteří se rozhodli změřit síly a vytrvalost ve 24hodinovém extrémním závodu.

“Soutěžily jsme v ženách - hobby čtveřice, moc jsme si to užily.” “Když si sečtete zimu, déšť, 24 hodin na bruslích a k tomu všechno mokré na sobě, tak to nebyla žádná pecka, ale na konci sluníčko a jsme třetí, tak jsme rádi,” prozradili bruslaři.

Pro bruslaře byl připraven okruh dlouhý 4,5 kilometrů, zvítězil ten, kdo ho zvládl ujet nejvíckrát za 24 hodin, na bikery čekala trať Palkovické hůrky o délce 14 kilometrů.

“Těch dvacet kol jsem měl cíl, ale pak jsme se honili s jedním závodníkem, na konec mě předjel, byl lepší,” zhodnotil biker Marek Navrátil.

Letos se kromě fyzické zdatnosti prověřovala i psychická odolnost vůči nepřiznivému počasí, už samotný start provázel vydatný déšť.

“Myslím si, že máme za sebou nejtěžší inline, protože jsme jeli celých 24 hodin v dešti. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem závodníkům, že podali skvělé výkony,” dodal Libor Uher, ředitel závodů.
Sportovcům na dětech záleží! /Akce v Kozlovicích

23.06. 15:00 - 20.06. 17:38
Celý MS kraj, areál sportu v Kozlovicích u Přerova

H R U Š K A , spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 97 Kč do 100 Kč

Detail

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu