Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě začíná unikátní konference o cestovním ruchu

Dnes začneme unikátní akcí, která se od čtvrtku koná v Ostravě. Jde o mezinárodní konferenci TBEX, což je největší světové shromáždění blogerů, vlogerů, youtuberů a jiných tvůrců obsahu o cestování a profesionálů z oblasti cestovního ruchu. Tato akce se vůbec poprvé koná ve střední Evropě.

Největší světová konference z oblasti cestovního ruchu TBEX určená pro blogery, vlogery, tvůrce online obsahu a další profesionály se dostala do Ostravy. Tato shormáždění se nejprve konala v Americe, kde procestovala vybraná města a v roce 2012 se dostala i do Evropy. TBEX začíná ve čtvrtek 26. a potrvá do 28. července."Samozřejmě tím zvýšíme prestiž města. Určitě bude celá řada, možná v desítkách milionů, různých zásahů, které pomohou zvýšit prestiž města a celého kraje," těší se primátor Ostravy Tomáš Macura (ANO).

Očekává se, že účastníci TBEX Europe 2018 budou především ze Severní Ameriky a Evropy, ale i z Asie a zbytku světa. Podle odhadu pořadatelů by jich mělo být kolem 600. Budou mezi nimi tvůrci blogů i videí, také reprezentanti cestovních kanceláří, cestovatelských značek, redaktoři i vydavatelé tradičních médií.  "Na konferenci přijedou, aby se učili navzájem. Budou si předávat zkušenosti, například jak kvalitně stříhat videa, lépe fotit nebo zlepšovat své tvůrčí dovednosti," poznamenal generální ředitel TBEXu Rick Calvert a ředitelka centrály cestovního ruchu CzechTourism Monika Palatková ho doplnila: "Slibujeme si od toho vytváření a distribuci atraktivního, autentického obsahu, který bude trochu mimo hlavní proud a který umí přivést cíleně klienty ze zahraničí.”

Pokud účastníci konference pomohou spolu se svými zážitky sdílet i příběhy související s výročími roku 2018, mohlo by to na mapu cílových destinací mnoha cestovatelů umístit nejen hostující Ostravu, ale i celou zemi.
Herní odpoledne v Bílovci

16.07. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

EXPEDIČNÍ KAMERA: festival outdoorových filmů v Bílovci

24.07. 21:00
Celý MS kraj, Letní kino v areálu zámku Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Probudím se včera

25.07. 21:00
Celý MS kraj, Hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu, Vratimov – Horní Datyně

ATLANTA WORLD Group s.r.o. Plzeňský kraj

od 17 000 Kč/měsíc

Detail

KVANPRO s.r.o. - pracoviště okres Pardubice

od 16 100 do 16 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků