Mladík se v Bílovci pokusil znásilnit ženu

Nepříjemnou dohru měl Den města Bílovce, který se uskutečnili o víkendu. Nedaleko náměstí se měl pokusit mladý muž znásilnit ženu. Naštěstí se mu to nepodařilo a policisté jej dopadli ještě na místě činu. V tuto chvíli je v cele a čeká na rozhodnutí o vazbě.

V Bílovci na Novojičínsku se v sobotu uskutečnila jedna z tamních největších akcí roku - tradiční Den města. Slavnost byla opět velmi vydařená a trvala od 14 až do 23 hodin. Bohužel ale má velmi nepříjemnou dohru - policisté ji kvalifikovali jako pokus o znásilnění. Nedaleko centra města se prý pokusil 20letý mladík znásilnit asi 50letou ženu. "Z dosud zjištěných skutečností vyplývá, že v Bílovci během víkendu došlo k pokusu o násilný trestný čin. Ve věci probíhá vyšetřování a vzhledem k jeho počáteční fázi, nelze poskytnout podrobnější informace," informoval mluvčí PČR Nový Jičín Petr Směták.

Podle našich informací se incident odehrál na autobusové zastávce u benzínové pumpy a měli u toho být ještě další svědci. Známí od násilníka. Zastávka je kousek od ubytovny, kde mladík bydlí. Její obyvatelé nevěří, že by toho byl schopen. Prý si to žena vymyslela. "Mladý kluk a není škaredý. Na baby má. Že by znásilňoval nějakou starou babu?" nevěřícně kroutil hlavou jeho kamarád a další známá dodala: "Každý říká něco jiného. Možná, že to chtěla sama. Některé baby jsou svině."  

Policisté prý mladíka zadrželi přímo na místě činu a od té doby je v cele předběžného zadržení. Zda už podali návrh na jeho vzetí do vazby zatím nechtějí komentovat. Případ budeme dále sledovat.  
XIII. Hodoňovický masopust

22.02. 13:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

Klementinum / beseda Olgy Szymanské

12.03. 16:00
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

Slavičí dům / premiéra představení nedobrovolných herců

22.03. 18:00
Celý MS kraj, Kulturní dům, Baška

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků