Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladík se v Bílovci pokusil znásilnit ženu

Nepříjemnou dohru měl Den města Bílovce, který se uskutečnili o víkendu. Nedaleko náměstí se měl pokusit mladý muž znásilnit ženu. Naštěstí se mu to nepodařilo a policisté jej dopadli ještě na místě činu. V tuto chvíli je v cele a čeká na rozhodnutí o vazbě.

V Bílovci na Novojičínsku se v sobotu uskutečnila jedna z tamních největších akcí roku - tradiční Den města. Slavnost byla opět velmi vydařená a trvala od 14 až do 23 hodin. Bohužel ale má velmi nepříjemnou dohru - policisté ji kvalifikovali jako pokus o znásilnění. Nedaleko centra města se prý pokusil 20letý mladík znásilnit asi 50letou ženu. "Z dosud zjištěných skutečností vyplývá, že v Bílovci během víkendu došlo k pokusu o násilný trestný čin. Ve věci probíhá vyšetřování a vzhledem k jeho počáteční fázi, nelze poskytnout podrobnější informace," informoval mluvčí PČR Nový Jičín Petr Směták.

Podle našich informací se incident odehrál na autobusové zastávce u benzínové pumpy a měli u toho být ještě další svědci. Známí od násilníka. Zastávka je kousek od ubytovny, kde mladík bydlí. Její obyvatelé nevěří, že by toho byl schopen. Prý si to žena vymyslela. "Mladý kluk a není škaredý. Na baby má. Že by znásilňoval nějakou starou babu?" nevěřícně kroutil hlavou jeho kamarád a další známá dodala: "Každý říká něco jiného. Možná, že to chtěla sama. Některé baby jsou svině."  

Policisté prý mladíka zadrželi přímo na místě činu a od té doby je v cele předběžného zadržení. Zda už podali návrh na jeho vzetí do vazby zatím nechtějí komentovat. Případ budeme dále sledovat.  
PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - pracoviště PENNY MARKET Lanškroun

od 16 400 do 17 500 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - LIDL Orlová

od 12 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků