Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V ANKETĚ SPORTOVEC MSK MŮŽETE POPRVÉ NOMINOVAT

A teď tady máme dobrou zprávu pro sportovní fanoušky. V anketě Sportovec roku MS kraje za rok 2018 mohou nominovat své oblíbené sportovce. Vítěz Ceny hejtmana bude vyhlášen na galavečeru 28. února.

Automobilový závodník Adam Lacko z Frenštátu, mistr Evropy v tahačích, se stal nejlepším sportovcem našeho regionu za rok 2017. Kdo bude jeho následovníkem a kdo vyhraje v ostatních kategoriích, se dozvíme na konci února. Už teď ale můžete své sportovní oblíbence nominovat.

„Chtěli jsme anketu ještě více přiblížit veřejnosti. Komise bude mít sice více práce, protože čekáme, že nominací bude více než kdy jindy, ale my to zvládneme,“ říká náměstek hejtmana MS kraje Stanislav Folwarczny (ODS).

Nominovat lze velmi jednoduše, prostřednictvím webových stránek. „Fanoušci mohou nominovat ve všech kategoriích na stránkách sportovec.msk.cz. Je to velmi jednoduché a věříme, že to ještě více podpoří zájem veřejnosti o tuto anketu,“ doplnil vedoucí Odboru školství, mládeže a sportu MSK Libor Lenčo.

Sedmnáctý ročník bude výjimečný také v tom, že galavečer bude mít dva moderátory – Štěpána Škorpila a Barboru Černoškovou. A vyhlášení bude samozřejmě přímým přenosem vysílat TV Polar.
Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

Zítra
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

PAMET, spol. s r.o.

od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Roubal Martin, Mgr. - soudní exekutor

od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků