Reklama

V ANKETĚ SPORTOVEC MSK MŮŽETE POPRVÉ NOMINOVAT

A teď tady máme dobrou zprávu pro sportovní fanoušky. V anketě Sportovec roku MS kraje za rok 2018 mohou nominovat své oblíbené sportovce. Vítěz Ceny hejtmana bude vyhlášen na galavečeru 28. února.

Reklama

Automobilový závodník Adam Lacko z Frenštátu, mistr Evropy v tahačích, se stal nejlepším sportovcem našeho regionu za rok 2017. Kdo bude jeho následovníkem a kdo vyhraje v ostatních kategoriích, se dozvíme na konci února. Už teď ale můžete své sportovní oblíbence nominovat.

„Chtěli jsme anketu ještě více přiblížit veřejnosti. Komise bude mít sice více práce, protože čekáme, že nominací bude více než kdy jindy, ale my to zvládneme,“ říká náměstek hejtmana MS kraje Stanislav Folwarczny (ODS).

Nominovat lze velmi jednoduše, prostřednictvím webových stránek. „Fanoušci mohou nominovat ve všech kategoriích na stránkách sportovec.msk.cz. Je to velmi jednoduché a věříme, že to ještě více podpoří zájem veřejnosti o tuto anketu,“ doplnil vedoucí Odboru školství, mládeže a sportu MSK Libor Lenčo.

Sedmnáctý ročník bude výjimečný také v tom, že galavečer bude mít dva moderátory – Štěpána Škorpila a Barboru Černoškovou. A vyhlášení bude samozřejmě přímým přenosem vysílat TV Polar.
Mateřská škola Rýmařov, Jelínkova 3, příspěvková organizace
Bruntál
od 20 000 Kč

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu