Reklama

Začínají zlodějské žně, dávejte si pozor na své věci

Vánoce se rychle blíží a to sebou každoročně bohužel přináší i větší horlivost zlodějů. Aktivitu proto v těchto dnech zvyšují i policisté a strážníci. Pokud se nechcete stát obětí kriminálních živlů, nejdůležitější je prevence a proto nyní můžete v nákupních centrech potkat policisty, kteří na nejrůznější nástrahy upozorňují.

Stáhnout video
Reklama

Do Vánoc už zbývá méně než měsíc a pomalu začíná nákupní horečka. Obchodní centra se plní lidmi, přeplněná jsou i parkoviště a městská hromadná doprava. Zlodějům začínají žně. V pohotovosti je ale už také policie, která právě na místech, kde hrozí největší riziko krádeží, radí občanům. "Dnešním dnem startujeme kampaň Kdo s koho, která je zaměřena na majetkovou trestnou činnost," poučuje policista kolemjdoucí.

Kampaň Kdo s Koho začala v centru Ostravy v Nové Karolině. Kromě rad nakupující dostáli i nejrůznější předměty, které jim mohou v každodenním životě riziko připomenut. "Lidé by měli být obezřetní na své věci, což určitě neznamená si je odložit do vozíku a peněženky nosit ve vnitřních kapsách oblečení," říká Miroslav Kolátek.

Lidé si většinou na své věci pozor dávají, ale jsou situace, například když telefonujete, kdy obezřetnost ztratíte. Na to zloději čekají. Policie důrazně nabádá, aby si všichni dávali na své věci pozor. Nenechte si zloději pokazit nadcházející vánoční svátky.

ReklamaValaši na Těšínsku / výstava

28.03. 16:00 - 29.03. 18:00
Celý MS kraj, Výstavní síň, Jablunkov

Michal Ptáček – Plastiky / výstava

06.04. 16:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Beskydy 8x jinak / výstava

19.04. 9:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

AMBRA - Trade, s.r.o.
Frýdek-Místek
od 6 700 Kč do 7 000 Kč

Detail

Hotel Rudolf s.r.o.
Karviná
od 88 Kč

Detail

JASPA s.r.o.
Opava
od 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu