Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Beats for Love chystá letos rekordní počet interpretů

Beats for Love se během velmi krátké doby stal největším festivalem taneční hudby v Česku. Podíl na tom má jistě i unikátní prostředí Dolní oblasti Vítkovice, do kterého se daří nalákat špičkové interprety z celého světa. Letošní ročník bude právě v počtu účinkujících rekordní.

Ještě před pár lety byla Ostrava známá v hudebním světě především festivalem Colours of Ostrava. Dnes má ale již zdatného konkurenta v taneční hudbě. Beats for Love má minimálně stejnou návštěvnost, je mnohem levnější a cílí na i na mladší publikum. Oba festivaly se konají v dolních Vítkovicích, které jim přidávají na atraktivitě. "Letos vstupuje festival do 7. ročníku a po 6 letech se stal největším hudebním festivalem u nás a jsme zároveň i jedním z největších festivalů taneční hudby v Evropě,"  říká ředitel Beats for Love Kamil Rudolf. "Největší hvězdou bude v letošním roce bezpochyby holandský DJ a producent Don Diablo, který poslední roky září na špici elektronické taneční scény," doplňuje programový ředitel festivalu Jiří Ramík.

Pořadatelé se snaží rozvíjet i doprovodný program. letos je poprvé připraveno i mnoho diskusí se zajímavými hosty a interprety festivalu, ale i workshopy, jako například DJ škola. Hlavní bud ale samozřejmě hudba. "Festival taneční hudby skvěle doplňuje tu mozaiku akcí, které se v Ostravě tady DOVu konají. Za těch 7 let to vyrostlo do za mně nepředpokládaných rozměrů," říká primátor Ostravy Tomáš Macura.

Připravena je i řada charitativních projektů. Letos festival podpoří léčbu dvou vážně nemocných lidí. Přímo na festivalu pak vystoupí dva dýdžejové z Centra pro rodinu a sociální péči, kteří jsou tělesně postižení a splní si svůj sen.  
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Slunečnice zdravá výživa s.r.o.

od 18 240 Kč/měsíc

Detail

Generali Česká pojišťovna a.s. - kancelář Opava

od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

VSP STAV s.r.o. - Chotěbořské strojírny, a.s.

od 9 500 do 16 300 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků