Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dostavba Prodloužené Rudné je zase o krok blíže. Pokud to tak bude pokračovat, na podzim se staví

Další důležité razítko přibylo pod dokumenty na dostavbu klíčové silnice pro Ostravsko Prodlouženou Rudnou. Na úřední desce krajského úřadu se mohou občané seznámit s připomínkami k projektové dokumentaci. Byly tři a všem bylo vyhověno.

V uplynulém měsíci měli občané možnost vyjádřit se k projektové dokumentaci pro dostavbu prodloužené Rudné. Lhůta vypršela a na úřední desce krajského úřadu byla vyvěšena veřejná vyhláška, ve které se mohou občané seznámit s připomínkami. "Šlo zejména o různé propustky a odvodnění té cesty. Všem těm připomínkovatelům jsme vyšli vstříc a nyní to zveřejňujeme na té desce, což je další krok," říká náměstek hejtmana Jakub Unucka.

V polovině září by už mělo být vše připraveno pro závěrečná jednání o věcných břemenech, která za celým zdržením stojí. Jde o panelovou cestu k rybníku. "Nejprve plníme všechny ty dohody ohledně protihlukových stěn, ohledně lávky a ten poslední krok, ta věcná břemena, je před námi na podzim," doplňuje Unucka. "Pokud nebudou nějaké připomínky a odvolání k tomu stavebnímu povolení, tak 15. září bychom mohli zahájit stavbu, ale to je ideální řešení,"  doplňuje hejtman Ivo Vondrák.

Novým účastníkem řízení je Sdružení Skalka, které zastupuje odpočinkový areál, jež bude dálnicí částečně odříznut od světa. Skalka požaduje dobudování cyklostezek a také aby do areálu zajížděly autobusy MHD. Ani to by ale neměl být problém. 
Bocian / vernisáž výstavy v Muzeu Bílovec

Zítra
Celý MS kraj, Muzeum Bílovec

Herní odpoledne v Bílovci

16.07. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

EXPEDIČNÍ KAMERA: festival outdoorových filmů v Bílovci

24.07. 21:00
Celý MS kraj, Letní kino v areálu zámku Bílovec

SOFA Dog Wear PRODUCTION, s.r.o. - Prostějov

od 16 100 do 17 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Marie Curie - Sklodowské a mateřská škola Jáchymov, okres Karlovy Vary - 001

od 28 630 Kč/měsíc

Detail

Charita Valašské Meziříčí 3

od 23 600 do 25 400 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků