Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pátrání po přepadené ženě, oběť agresivního Slováka policii nic nenahlásila

Policisté potřebují pomoci s pátráním. Tentokrát to výjimečně není po pachateli trestného činu, ale naopak po jeho oběti. Kriminalisté totiž zadrželi Slováka, který se přiznal ke dvěma oloupeným ženám během jedné noci v Třinci. Policie ví ale pouze o jedné a tu druhou potřebují najít.

Třinečtí kriminalisté zadrželi 29letého Slováka, který je zřejmě nenapravitelný. Ani ne měsíc po propuštění z vězení si prý hledal v naší zemi práci. Asi neúspěšně a tak se v noci 28. července vrátil k řemeslu. Nejprve oloupil mladou dívku o mobil. Tady pachatele můžete vidět na záběrech kamery ještě krátce před loupeží. "K přepadení došlo v prostorech náměstí Míru v Třinci, Starém Městě poté, co poškozenou pachatel pronásledoval z ulice Lidické, kde si oběť vytipoval," popisuje mluvčí policie Eva Michalíková.

Policistům stačily na jeho dopadení tři dny. Pak se ale nestačili divit, když se jim přiznal, že ve stejnou noc přepadl ještě jednu mladou dívku. Té vzal náušnice, které měl u sebe při zadržení. Jenže ta zřejmě nic neohlásila. Přitom ji zřejmě napadl velmi surově. Tuto dívku měl doprovázet nebo sledovat z Lidické ulice. "Zde ji měl povalit na zem a násilím se zmocnit náušnic ze žlutého kovu. Odcizené náušnice měl mít při zadržení u sebe a k samotnému činu se sám doznal. Poškozená žena se v této věci neobrátila na policii a dosud není zjištěna," uvádí mluvčí.

Policie proto hledá svědky přepadení, ale hlavně přímo oloupenou dívku. Přihlásit se může na bezplatnou policejní linku 158 a nebo na kteroukoliv služebnu policie. 
Vítání svátků jara v Bašce

Zítra
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

ZRUŠENO!!!Velikonoční jarmark v Bílovci

Zítra
Celý MS kraj, Zámecké nádvoří, Bílovec

Koliba U Tří králů s.r.o.

od 17 800 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Žatecké lahůdky s.r.o.

od 12 075 Kč/měsíc

Detail

Dětská psychiatrická nemocnice Louny

od 28 000 do 33 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků