Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

DOPRAVNÍ REVUE: Nové autobusové linky v Moravskoslezském kraji. Kam se nově dostanete?

Od pondělí 2. září bude po více než 6 letech znovu v provozu minibusová linka č. 99, která spojuje Slezskou a Moravskou Ostravu s Městskou nemocnicí. Od neděle 1. 9. 2019 bude zahájen provoz nové autobusové linky ODIS č. 920. Linka zajišťuje rychlé spojení oblastí Bruntálska a Rýmařovska s Opavou a Ostravou na jedné straně a se Šumperkem na straně druhé.

Od pondělí 2. září bude po více než 6 letech znovu v provozu minibusová linka č. 99, která spojuje Slezskou a Moravskou Ostravu s Městskou nemocnicí. Obnoveny bude několik zastávek na této trase. Po vybudování kanalizace v ulici Čs.Legií, se předpokládá vedení linky touto ulicí se zastávkou u klubu Atlantik. Linka bude provozována v pracovní dny od 6 do 18 hodin v 15minutovém intervalu přes centrum města, koncové úseky (Hladnov, Bazaly) budou obsluhovány střídavě, každý v intervalu 30 minut. Na linku budou nasazovány ekologické minibusy s pohonem na baterie nebo na CNG. Vůbec poprvé bude obsluhována veřejnou dopravou oblast Františkova.

Od neděle 1. 9. 2019 bude zahájen provoz nové autobusové linky ODIS č. 920. Linka zajišťuje rychlé spojení oblastí Bruntálska a Rýmařovska s Opavou a Ostravou na jedné straně a se Šumperkem na straně druhé. Nahradí stávající linku 930201 kterou provozuje dopravce ARRIVA MORAVA na své komerční riziko, ale jejíž provoz se rozhodl k 31. 8. ukončit. 

Jízdní řády všech linek, i těchto nových, jsou k dispozici na webu www.kodis.cz.
SHF Hudební výlety: Stadlerovo klarinetové kvarteto

Zítra
Celý MS kraj, Kostel Božího těla, Jablunkov

Vítání svátků jara v Bašce

04.04. 09:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

RIBOTEX s.r.o. - Všechromy, Mukařov-Tehovec

od 18 000 Kč/měsíc

Detail

A - TAURUS s.r.o.

od 18 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Na Dvoře a Lesní mateřská škola Mraveneček z.ú.

od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků