Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LÉTA BĚŽÍ: Moravskoslezský kraj získal inovační cenu za proměnu sociálních služeb

Moravskoslezský kraj získal první místo v kategorii Inovace v sociálním a zdravotním sektoru. Prestižní cenu získal za proměnu sociálních služeb v našem regionu.

Moravskoslezský kraj je významným hybatelem změn - kromě jiných oblastí to platí i o té sociální oblasti. Zkušenostmi z našeho regionu se inspirují jinde. Moravskoslezský kraj si za projekty v letech 2003 až 2018 odnesl prestižní ocenění a navíc tak postupuje tak do mezinárodního hodnocení QUALITY INNOVATION AWARD. "Musím říct, že jsem velice šťastný, že si komise všimla tohoto kroku, který provedl Moravskoslezský kraj. Je to ojedinělý krok v rámci celé ČR a řekl bych, že Moravskoslezský kraj je pilotní lodí celé republiky a odvážím se říct, že i Evropy," komentuje ocenění náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil (KDU-ČSL).

Přechod od hromadné ústavní péče ke komunitnímu způsobu bydlení nebo k domům s pečovatelskou službou. Velké systémové změny řídila Krajská koordinační skupina pro transformaci se svými dalšími týmy přímo v jednotlivých institucích. Inovace sociálních služeb prokazatelně přinesla pozitivní dopad 1100 lidí s postižením. Ocenění získávají organizace za míru inovativnosti, ale také za použitelnost pro ostatní organizace v daném sektoru.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem

od 19 250 do 21 370 Kč/měsíc

Detail

TEAMWAY EU, s.r.o., prac. MORIS design

od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola a Mateřská škola Postupice, okres Benešov

od 29 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků