LÉTA BĚŽÍ: Moravskoslezský kraj získal inovační cenu za proměnu sociálních služeb

Moravskoslezský kraj získal první místo v kategorii Inovace v sociálním a zdravotním sektoru. Prestižní cenu získal za proměnu sociálních služeb v našem regionu.

Moravskoslezský kraj je významným hybatelem změn - kromě jiných oblastí to platí i o té sociální oblasti. Zkušenostmi z našeho regionu se inspirují jinde. Moravskoslezský kraj si za projekty v letech 2003 až 2018 odnesl prestižní ocenění a navíc tak postupuje tak do mezinárodního hodnocení QUALITY INNOVATION AWARD. "Musím říct, že jsem velice šťastný, že si komise všimla tohoto kroku, který provedl Moravskoslezský kraj. Je to ojedinělý krok v rámci celé ČR a řekl bych, že Moravskoslezský kraj je pilotní lodí celé republiky a odvážím se říct, že i Evropy," komentuje ocenění náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil (KDU-ČSL).

Přechod od hromadné ústavní péče ke komunitnímu způsobu bydlení nebo k domům s pečovatelskou službou. Velké systémové změny řídila Krajská koordinační skupina pro transformaci se svými dalšími týmy přímo v jednotlivých institucích. Inovace sociálních služeb prokazatelně přinesla pozitivní dopad 1100 lidí s postižením. Ocenění získávají organizace za míru inovativnosti, ale také za použitelnost pro ostatní organizace v daném sektoru.
Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

Dnes 15:00 - 0:59
Celý MS kraj, Kostel Božího těla, Jablunkov

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

Dnes 18:30 - 0:59
Celý MS kraj, Farní kostel sv. Jana Křtitele, Sudice

SOUZNĚNÍ - Festival adventních zvyků, koled a řemesel

12.12. 18:00 - 15.12. 20:00
Celý MS kraj, FM, Kunčice p. O, Ostrava, Kozlovice, Frenštát p. R.

Klaus Union CZ a.s.
Bruntál
od 30 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Základní škola a Mateřská škola Široká Niva, okres Bruntál, příspěvková organizace
Bruntál
od 25 000 Kč

Detail

HOBES, spol. s r. o.
Bruntál
od 17 000 Kč do 24 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků