Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LÉTA BĚŽÍ: Moravskoslezský kraj znovu ocení nejlepší pěstouny

Moravskoslezský kraj chce opět ocenit výjimečné lidi - tedy pěstouny, kteří se rozhodli nabídnout zázemi opuštěným dětem. Náš region je ve srovnání s ostatními v Česku na absolutní špici, je zde největší počet dětí, které mají možnost místo dětského domova vyrůstat v péči dobrovolných pěstounů. Krajský úřad proto přijímá nominace na ty nejlepší z nich.

Svůj tip můžete poslat na adresu andrea.praskova@msk.cz spolu s důvody, proč by měl být daný člověk oceněn. Mohou to být i učitelé nebo sousedi, zkrátka osobnosti, které svým přístupem přispívají k rozvoji náhradní rodinné péče v našem regionu.

Jiří Navrátil (KDU-ČSL), náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje: "„Ve srovnání s ostatními je Moravskoslezský kraj na absolutní špici, máme nejvíce dětí v pěstounské péči. Daří se nám hledat obětavé lidi, kteří nabídnou zázemí a lásku dětem, které by jinak musely vyrůstat v dětském domově. Aktuálně evidujeme přes tři a půl tisíce dětí, které žijí u pěstounů, a já věřím, že se nám podaří najít rodinu i dalším.“Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

15.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

SEBAREK STAV s.r.o. - 02

od 16 100 Kč/měsíc

Detail

DOSMA, spol. s r.o. - Praha-východ

od 118 do 141 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků