Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

LÉTA BĚŽÍ: Moravskoslezský kraj znovu ocení nejlepší pěstouny

Moravskoslezský kraj chce opět ocenit výjimečné lidi - tedy pěstouny, kteří se rozhodli nabídnout zázemi opuštěným dětem. Náš region je ve srovnání s ostatními v Česku na absolutní špici, je zde největší počet dětí, které mají možnost místo dětského domova vyrůstat v péči dobrovolných pěstounů. Krajský úřad proto přijímá nominace na ty nejlepší z nich.

Svůj tip můžete poslat na adresu andrea.praskova@msk.cz spolu s důvody, proč by měl být daný člověk oceněn. Mohou to být i učitelé nebo sousedi, zkrátka osobnosti, které svým přístupem přispívají k rozvoji náhradní rodinné péče v našem regionu.

Jiří Navrátil (KDU-ČSL), náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje: "„Ve srovnání s ostatními je Moravskoslezský kraj na absolutní špici, máme nejvíce dětí v pěstounské péči. Daří se nám hledat obětavé lidi, kteří nabídnou zázemí a lásku dětem, které by jinak musely vyrůstat v dětském domově. Aktuálně evidujeme přes tři a půl tisíce dětí, které žijí u pěstounů, a já věřím, že se nám podaří najít rodinu i dalším.“Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Mgr. Olga Černá - pracoviště

od 200 do 300 Kč/hod.

Detail

A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. 05

od 93 Kč/hod.

Detail

Marie Kusáková

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků