Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opilý a zdrogovaný pár bez papírů ujížděl před policií a v Ostravě havaroval. V autě vezli čtyřleté dítě, policie hledá svědky

Dálniční policie chtěla mezi Bohumínem a Ostravou v pondělí 3. srpna odpoledne zastavit černou Škodu Octavia. Její posádka, muž a žena ročníku 1994 ale začala ujíždět a dostala se až do Ostravy, kde ve slepé uličce havarovala. Oba byli opilí, zdrogovaní, bez papírů a v autě přitom měli čtyřleté dítě. Policie teď hledá svědky, především majitele kamer v autech, které mohly zběsilou jízdu natočit.

Divoká honička začala na dálnici z Bohumína do Ostravy. Černá Škoda Octavia jela totiž příliš rychle a policisté ji proto chtěli zastavit.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Vozidlo se před muži zákona dalo na újezd po dálnici D1 od směru města Bohumín směrem na město Ostrava, dále směr kruhový objezd na ulici Mariánskohorská a na ulici Nákladní."

Tady vjelo do slepé uličky a následně přibližně v 16:30 havarovalo do oplocení. V autě seděli muž a žena ročníku 1994, oba byli opilí, zdrogovaní a oba v minulosti navíc už přišli o papíry. Uvnitř auta přitom měli čtyřleté dítě. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Ve věci je vedeno trestní řízení pro přečiny ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání."

Policisté teď prosí o pomoc svědky zběsilé jízdy, především majitele kamer v autech.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Pro kompletaci informací žádáme případné svědky dopravní nehody, především řidiče motorových vozidel, kteří mají za čelním sklem kameru a mohli tak zaznamenat průběh dopravní nehody nebo i jiné poznatky, aby se obrátili na linku 158."Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

22.09. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. - Prostějov

od 18 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků