Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Klidný Štědrý den v Moravskoslezském kraji: hasiči nemuseli k žádné dopravní nehodě, hořela vinotéka nebo kůlna se dřevem

Relativně poklidný sváteční čtvrtek - tak popisují hasiči v Moravskoslezském kraji Štědrý den. Pozitivní zprávou je, že během celého 24. prosince 2020 nemuseli vyjíždět k žádné dopravní nehodě.

Hasiče i přes klidnou situaci museli na Štědrý den po deváté hodině ranní vyrazit k nahlášenému požáru vinotéky v Ostravě-Mariánských Horách. 

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Při příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k požáru dřevěné skříňky. Škoda se šplhá k 250.000 Kč. Příčina vzniku požáru je v šetření."

Hasiče zaměstnal také noční požár kůlny s uskladněným dřevem v Bašce, v okrese Frýdek-Místek. Z objektu museli vytáhnout tři propan-butanové lahve.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Na likvidaci požáru použili dva vodní proudy. Vzniklá škoda nebyla zatím vyčíslena." 

Předběžnou škodu za 100.000 korun pak v Ostravě napáchal požár v noci na 25. prosince.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Požár, který patrně vznikl od svíčky na adventním věnci, likvidovali kolem 4:30 hod. Požár zničil stůl a křeslo v obývacím pokoji a hasiči na boj s plameny nasadili jeden vodní proud. Na odvětrání prostor pak nasadili přetlakovou ventilaci."
Témata: požár,  hasiči,  vánoce,  HZS MS kraje
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků