Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nehoda čtyřkolky na Novojičínsku, zraněné ženy se kutálely dvacet metrů ze svahu

Nedělní vyjížďka dvou žen se proměnila v komplikovaný zásah záchranářů, kteří museli přispěchat na pomoc poté, co havarovaly při výjezdu do prudkého svahu. Nehoda se stala 27. prosince před šestnáctou hodinou v katastru obce Lichnov.

Operační středisko záchranné služby na pomoc vyslalo nebližší posádku z Frenštátu pod Radhoštěm. Na místo zamířil také vrtulník leteckých záchranářů z Ostravy.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Na čtyřkolce cestovaly dvě ženy. Havarovaly při výjezdu do prudkého svahu, z něhož se následně kutálely dolů asi dvacet metrů. Záchranáři ošetřovali jednatřicetiletou ženu, která utrpěla poranění obou dolních končetin a vyloučit nebylo možno ani další zranění. Posádky ji zajistily krčním límcem, uložily do podtlakové matrace a zahájily podávání léků. Po náročném transportu pacientky ze svahu k vrtulníku byla převzata na palubu stroje, a poté letecky přepravena na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice." 

Zraněna byla i třiadvacetiletá žena. Lékař u ní zjistil středně těžké poranění hlavy a zad. Sanitka záchranářů ji po přednemocničním ošetření přepravila do nemocnice v Novém Jičíně.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Škrobárny Pelhřimov, a.s.

od 23 500 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Delsana s.r.o. Žernov a Proseč - sady a sklady

od 100 Kč/hod.

Detail

Správa veřejného statku města Plzně, příspěvková organizace

od 21 260 do 31 240 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků