Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Seniorku zachytila tramvaj, staršího muže srazilo auto, další skočil pod vlak. Záchranáři mají za sebou perné dny

Jeden mrtvý a dva zranění chodci zaměstnali v rozmezí několika hodin záchranáře v Moravskoslezském kraji. Jednoho smrtelně srazil vlak, dalšího těžce zranilo auto a třetí vyvázla s lehkým zraněním po střetu s tramvají.

Zásahy u sražených chodců začaly pro záchranáře bohužel smutně. Ve středu 6. ledna odpoledne totiž v Polance nad Odrou skočil muž pod vlak.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Vzhledem k poraněním, neslučitelným se životem, mohla zasahující lékařka ZZS již pouze konstatovat smrt."

Ve čtvrtek ráno pak vyjížděli záchranáři v Ostravě ke střetu chodkyně s tramvají.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "V sedm hodin zasahovala posádka RZP u dvaaosmdesátileté ženy, která byla zraněna tramvají. Poranění horní končetiny bylo naštěstí jen lehké."

Ani ne půl hodiny na to už dostali informaci, že v Dukelské ulici v Šenově na Novojičínsku srazilo třiašedesátiletého muže auto.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Pacient byl při vědomí, zasahující lékař však zjistil poranění hlavy a dolní končetiny. Záchranáři muže zajistili krčním límcem, uložili do podtlakové matrace a zahájili nitrožilní podávání léků. Po provedených opatřeních byl transportován na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy