Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Senior vjel pod osobní vlak na nechráněném přejezdu, souprava ho tlačila desítky metrů

Zranění staršího řidiče si vyžádala srážka osobního auta s motorovým osobním vlakem, která se stala v úterý 26. ledna v Lichnově na Novojičínsku. Muž vjel na přejezd se svým autem Škoda Felicia, které vlak se dvěma vagony odtlačil asi 40 metrů. Auto poté skončilo mimo železniční násep. Čtyři lidé, kteří ve vlaku cestovali, vyvázli bez zranění. Informoval o tom mluvčí HZS MSK Petr Kůdela.

Nehoda se stala na nechráněném přejezdu P 7348 na trati mezi Veřovicemi a Frenštátem pod Radhoště. Hasiči se o ní dozvěděli čtvrt hodiny před sedmou hodinou ranní. Operační důstojník na místo vyslal jednotku z nově otevřené stanice Kopřivnice, jednotku dobrovolných hasičů Frenštát pod Radhoštěm a drážní hasiče z Ostravy. 

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Hasiči zabezpečili felicii před případným požárem a asistovali zdravotnickým záchranářům při ošetřování seniora. Pro oba cestující přijel náhradní autobus, ve vlaku zůstali čekat na uvolnění trati ve směru do Frenštátu pod Radhoštěm strojvedoucí a průvodčí. O odtah felicie se postarali drážní hasiči."The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Domov Letokruhy, příspěvková organizace

od 26 730 do 39 410 Kč/měsíc

Detail

Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

od 32 170 do 41 940 Kč/měsíc

Detail

POLVA, družstvo - Praha-východ

od 15 200 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků