Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stavbaři se po zimní pauze vrací na opravované rampy silnice I/48 ve Frýdku-Místku

Po zimní přestávce se stavbaři v pondělí 15. března 2021 vrátí na rampy silnice I/48 ve Frýdku-Místku, která prochází rekonstrukcí nájezdů a sjezdů. Oprava začala vloni, stavbaři stihli ještě před zimou dokončit jižní rampy.

Po zimní pauze přichází na řadu severní rampy této frekventované estakády. Řidiči se opět musí připravit na dopravní komplikace.

Miroslav Mazal, tým komunikace ŘSD: "Harmonogram stavebních činností plánovaný do konce roku bude důvodem úplné uzavírky sjezdu i výjezdu silnice I/48, tím pádem nebude možné sjet od Frýdku směrem ke sportovní hale Polárka a nebude umožněn ani výjezd od této haly ve směru na Místek. Značená objížďka povede stejně jako loni přes třídu T. G. Masaryka a ulici Nádražní."

Oprava severních ramp bude stavbařům trvat do konce letošního roku. Celková cena rekonstrukce, i s jižní částí ramp, bude stát zhruba 48,4 milionu korun bez DPH. 

Miroslav Mazal, tým komunikace ŘSD: "Rekonstrukce spočívá ve výměně mostního svršku včetně hydroizolace, dále projekt počítá se sanací opěr, křídel a poškozených povrchů nosné konstrukce. Před dokončením budou osazeny nové zádržné systémy."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy