Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejová extraliga: Vítkovice končí, Kometa jde na Třinec

Hokejistům Vítkovic končí sezona! Přestože v předkole play off vedli nad brněnskou Kometou už 2:0 na zápasy, nedokázali sérii dotáhnout do vítězného konce a po velkém boji postoupil do čtvrtfinále soupeř.

První dva domácí zápasy vyhráli Vítkovičtí 2:1 v prodloužení a 2:1, v Brně ale třetí vítězství nepřidali. Kometa oplatila téměř stejnou mincí – vyhrála dvakrát 2:1 v prodloužení. Ostravští hráči ale odmítají, že by jeli do Brna s přehnaným sebevědomím.

Daniel Dolejš, brankář HC Vítkovice Ridera: „To absolutně ne. Všichni víme, jaké je Brno zkušený mančaft. Mají výborné kluky. Jeli jsme tam s velkým respektem, odehráli jsme tam parádní zápasy a chyběl nám jediný gól, abychom postoupili. Nezbývá než Brnu pogratulovat.“

Všechno mohli svěřenci trenéra Miloše Holaně napravit v pátém rozhodujícím zápase. Brzy ale prohrávali 0:1 a i když dokázali vyrovnat na 1:1, z vítězství se nakonec radovalo Brno. V Ostravě vyhrálo 3:1 a v sérii celkově 3:2.

Miloš Holaň, trenér HC Vítkovice Ridera: „Byl to znovu velice vyrovnaný zápas, dostali jsme brzy gól, ale věřili jsme, že to otočíme. Sil jsme měli dost, ale chyběl nám moment překvapení a větší dravost do brány.“

Kometa Brno nastoupí ve čtvrtfinále play off proti dalšímu zástupci z našeho kraje – Ocelářům Třinec.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy