Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Malého chlapce na kole srazilo v Bohumíně auto, policie hledá svědky

Jednoho srazilo auto a druhý leknutím upadl. Dvě děti na kolech projížděly Bohumínem, když jednoho z nich srazil řidič osobního auta. Chlapec skončil v nemocnici. Policie teď hledá svědky nehody.

Dvě děti mladší deseti let jely v pondělí 22. března na kole po cyklostezce od ulice Šunychelská k ulici Osvoboditelů. Přibližně ve 14:10 jednoho z nich na ulici Mírová srazilo auto.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Řidič osobního vozidla Ford Focus srazil nezletilého cyklistu. Ke střetu došlo na sdruženém přechodu pro chodce a přejezdu pro cyklisty. Druhý nezletilý chlapec se lekl a z kola upadl."

Sražený chlapec byl převezen do nemocnice, jeho kamarád naštěstí vyvázl bez zranění, pouze byl v šoku. Oba měli cyklistické přilby a jeli po stezce pro cyklisty i chodce. Policie teď hledá případné svědky nehody.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Pro řádné objasnění kolize policisté žádají případné svědky, aby je kontaktovali. Nehodu šetří prap. Jan Gembara, telefon 974 734 582. Nepřetržitě je k dispozici linka 158. Přivítáme i záběry z palubních kamer z vozidel projíždějící místem v inkriminovanou chvíli."

Policie musí zjistit, jaká je míra zavinění řidiče, případně malých cyklistů. Zda se náhodou vzájemně nepřehlédli a kdo měl jak velkou šanci reagovat a možnému střetu tak zabránit.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy