Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Divoké ráno na silnicích v MSK, při sérii nehod se zranilo osm lidí

Zdravotníci, hasiči a policisté během čtvrtečního rána 8. dubna zasahovali u série dopravních nehod. Jen během necelé hodiny se stalo šest havárií na Karvinsku, Frýdecko-Místecku a Opavsku. Informoval o tom mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Během ranních nehod v Moravskoslezském kraji se zranilo celkem osm lidí, většinou šlo o lehká nebo středně těžká zranění, nikdo nebyl v ohrožení života. 

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Nejprve došlo ve čtvrt na šest ke střetu dvou automobilů v Šenově na Frýdecko-Místecku. Dvě ženy a muž byli ošetřeni s poraněními hlavy a hrudníku. V Mistřovicích na Karvinsku došlo ke srážce osobního vozidla s autobusem a zranění třiapadesátiletého muže. Po půl šesté následovala nehoda vozidla, které skončilo v příkopě mezi obcemi Skalice a Raškovice na Frýdecko-Místecku. Středně těžce byla zraněna pětadvacetiletá žena. Následovala nehoda na rychlostní komunikaci mezi Ostravou a Opavou, se zraněním zad u třicetiletého účastníka. Poslední v sérii havárií se odehrála v Bašce na Frýdecko-Místecku a lehce při ní byl zraněn rovněž třicetiletý muž." 

Zasahující zdravotníci ošetřili všechny zraněné a podle mluvčího Humpla je následně transportovali do spádových nemocnic.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy