Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravští policisté pátrají po ženě, která kradla v drogeriích napříč celým krajem

Prošla drogerii a vždy se jí podařilo pronést bez placení přes pokladnu drahou kosmetiku. Mladá žena řádí od půlky dubna v obchodech napříč celým Moravskoslezským krajem. Už si přišla na zboží za více než 13 tisíc korun. Policie nyní zveřejnila krátké video z jednoho jejího pohybu po drogerii.

VIDEO: POLICIE ČR

První zaznamenanou krádež mají policisté v Ostravě-Vítkovicích. Od půlky dubna se jim sešla už téměř desítka případů, kdy si žena přišla v drogeriích napříč krajem na kosmetiku za tisíce korun.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Dosud neznámá žena měla opakovaně napříč Moravskoslezským krajem odcizit drogistické zboží, které si uschovala a následně bez zaplacení prošla přes pokladní zónu."

Policie nyní zveřejnila krátké video z jejího pohybu v jednom obchodě a prosí veřejnost o pomoc při pátrání.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Jedná se o mladou ženu ve věku okolo 20 až 25 let, štíhlé postavy a s tmavými vlasy stažené do culíku. V době spáchání jednoho ze skutků měla na sobě černou zimní bundu, černé kalhoty, tmavou tašku přes rameno a černou roušku. Dále má žena na krku tetování."

V případě, že ji poznáváte, dejte policii vědět, žena bude mít co vysvětlovat.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedené ženy poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Není vyloučeno, že krádeží může mít na svědomí mnohem víc.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy