Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Do ženy u obchodního domu ve Frýdku-Místku najelo auto a zranilo jí nohy

Policie hledá svědky neobvyklé nehody na parkovišti u obchodního domu ve Frýdku-Místku. Žena tam nakládala do auta nákup, když do ní z ničeho nic najelo při couvání jiné auto a přimáčklo jí nohy k nárazníku. Poté skončila v nemocnici.

Neobvyklá nehoda se odehrála 26. dubna kolem 17:30 na parkovišti u obchodního domu OBI ve Frýdku-Místku.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Při manévru couvání motorového vozidla Fiat Linea došlo ke zranění dolních končetin ženy, která stála u kufrové části jejího motorového vozidla Hyundai Ioniq a nakládala nákup."

Tímto manévrem byly nohy nebohé ženy přimáčknuty k nárazníku a žena musela na ošetření do nemocnice. Policie teď hledá další svědky.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Policisté již provedli výslechy zúčastněných osob, taktéž osoby řidiče motorového vozidla Fiat Linea, přivítali by ale jakékoliv informace od osob, které byly této události svědky."

Pokud jste nepříjemnou událost viděli, můžete se ozvat přímo dopravním policistům, kteří mají vyšetřování na starosti na telefonu 974 742 259, popřípadě na kteroukoliv policejní služebnu nebo jednoduše na linku 158.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy