Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Cyklista projížděl kolem auta a náhle se otevřely dveře. Muž si po pádu poranil hlavu, ale na ošetření nepočkal

Do otevřených dveří zaparkovaného osobního auta v Ostravě-Výškovicích narazil projíždějící cyklista. Muž upadl na silnici a poranil si hlavu, řidička proto ihned zavolala rychlou záchrannou službu. Cyklista ale na příjezd záchranářů nepočkal a z místa odjel. Policie hledá svědky nehody.

Kolize se stala v sobotu 15. května 2021 dopoledne v zahrádkářské kolonii v Ostravě-Výškovicích, poblíž hřiště TJ Sokol Ostrava-Výškovice, přesněji jde o ulici Špillarova, v prostoru mezi ulicí Proskovickou a řekou Odra. Řidička osobního auta Škoda Fabia Combi tam zaparkovala auto a když vystupovala, do otevřených dveří narazil projíždějící cyklista ve žlutém tričku. 

Daniela Vlčková, mluvčí PČR: "Muž upadl na vozovku. Jelikož si poranil hlavu, řidička neprodleně zavolala rychlou záchrannou službu. Zhruba šedesátiletý muž na příjezd záchranářů nečekal a z místa nehody odjel."
Daniela Vlčková, mluvčí PČR: "Policisté žádají veřejnost o sdělení jakékoli informace, která by mohla mít souvislost s vyšetřováním příčin a průběhu této dopravní nehody. Občané mohou své informace sdělit přímo na služebnu dopravního inspektorátu Městského ředitelství policie Ostrava, telefon 974 725 518 nebo na bezplatnou telefonní linku 158. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy