Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté pátrají po seniorovi z Opavy-Jaktaře, doma nechal doklady i mobilní telefon a zmizel

Policie vyhlásila pátrání po seniorovi z Opavy-Jaktaře. Pohřešovaný byl naposledy spatřen 20. května v místě svého bydliště. Doma zanechal doklady i mobilní telefon a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu.

Policisté přijali oznámení o pohřešování Vladimíra Kraise v sobotu 22. května 2021. Muž bydlí v Opavě-Jaktaři, narozen je v roce 1951. 

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Naposledy byl muž spatřen rodinnými příslušníky dne 20. května 2021 v ranních hodinách v místě svého bydliště. Policisté provedli prověrky u rodinných příslušníků a známých, ve zdravotnických zařízeních, na autobusových a vlakových zastávkách a v místech, kde by se mohl senior zdržovat, bohužel bez kladných poznatků. Pohřešovaný doma zanechal doklady i mobilní telefon." 

Popis osoby: zdánlivé stáří 60 let, hubené postavy, mírně šedivé krátké vlasy, na sobě měl mít modré rifle.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Policisté uvítají jakékoliv informace k výskytu, pohybu a pobytu pohřešovaného. Občané mohou informace o jeho výskytu předat přímo policistům obvodního oddělení Opava na tel. 974 737 651 či volat na bezplatnou linku Policie ČR 158."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy