Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kriminalisté vyšetřují napadení 33letého muže v Ostravě-Jihu, po incidentu skončil v nemocnici

AKTUALIZACE: Policejní mluvčí Eva Michalíková v pátek 4. června 2021 informovala, že policisté již zjistili totožnost obou mužů.

PŮVODNÍ ZPRÁVA
Okolnostmi vážného násilného trestného činu v Ostravě-Jihu se zabývají ostravští kriminalisté. 1. května 2021 v ranních hodinách byl napaden 33letý muž, který musel být hospitalizován. Policisté žádají veřejnost o pomoc při ztotožnění dvou mužů.

Incident se stal v sobotu 1. května 2021 v nočních hodinách. Okolo 2:18 hodin na ulici Plzeňská v Ostravě-Jihu, poblíž zastávky MHD „Hotel Bělský les“ měl neznámý pachatel způsobit 33letému muži vážné zranění, které si vyžádalo hospitalizaci. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Pro dosažení účelu trestního řízení a upřesnění skutkového děje či jeho průběhu, kriminalisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti dvou mužů. Ti by mohli přispět k objasnění uvedeného skutku."
Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedených mužů poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy