Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž na koloběžce srazil ženu a zranil ji, pátrají po něm policisté, hledají i svědky

AKTUALIZACE: Policejní mluvčí René Černohorský v pátek večer informoval, že policie již zná totožnost muže na koloběžce.

PŮVODNÍ ZPRÁVA
Policisté vyšetřují dopravní nehodu, při které v Třinci muž na koloběžce srazil chodkyní. Muž z místa odjel a žena následně musela vyhledat lékaře. Kolizi také mohli vidět svědci. Nehoda se stala 2. června o půl desáté ráno na chodníku nedaleko kina Kosmos. 

Karolína Bělunková, mluvčí PČR: "Oba účastníci dopravní nehody se pohybovali po chodníku ve stejném směru. Muž na koloběžce zezadu narazil do chodkyně, čímž oba po tomto střetu upadli na zem. Muž se následně ze země zvedl a ve své jízdě pokračoval směrem k ulici Lidická. Žena utrpěla zranění, se kterými musela vyhledat lékařské ošetření se zraněním horní části těla."
Karolína Bělunková, mluvčí PČR: "Policie ČR žádá řidiče koloběžky, taktéž svědky této dopravní nehody, aby kontaktovali dopravní inspektorát Třinec, skupinu vyšetřování dopravních nehod, tel: 974742259 nebo informace sdělili na kterékoliv oddělení Policie ČR, případně na linku 158. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy