Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě pokračuje MS v para hokeji, český tým podlehl i Rusům

V Ostravě pokračuje para hokejové mistrovství světa. České reprezentaci se účast na něm rozhodně nedaří podle představ, během prvních tří zápasů hráči nevstřelili jedinou branku. V úterním utkání navíc podlehli Kanadě vysoko 10:0. Ve středečním čtvrtfinálovém zápasu se střetli s výběrem Ruska.

VIDEO: TV Polar

Ani ve čtvrtém utkání si čeští fanoušci nemohli zakřičet gól. Našim hráčům se totiž nedařilo ani při zápasu s ruským výběrem. Výhru 7:0 Rusové zpečetili 22 vteřin před koncem. 

Pavel Kubeš, kapitán českého týmu: "Je to zklamání. Přijít, dostat tady čtyřikrát klepec. Pro nás prostě byl nejdůležitější zápas s Jižní Koreou, ten nám nevyšel.
fanoušci MS: "Já pořád věřím, že ten gól tam padne.
"Obrana je dobrá, i gólmanovi se daří, ale v útoku nejsme moc dobří."

Jiří Šindler, šéf organizačního výboru MS: "Nedá se říct, že se českým para hokejistům úplně nedaří, protože oni mají ty nejsilnější soupeře na světě. Hrají opravdu velmi těžkou skupinu."

Všechny hráče čeká během čtvrtku volný den a herní pauza. Pátek patří semifinálovým zápasům a sobota bojům o medaile. 

Jiří Šindler, šéf organizačního výboru MS: "To, co se bude odehrávat v pátek, tak  tady bude ten nejlepší světový hokej. V pátek a v sobotu to bude absolutní špička, bude se hrát o třetí místo a o zlatou medaili, to znamená, že to budou velmi atraktivní zápasy.
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy