Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

70letý senior vyhrožoval frenštátským úředníkům napadením, pak zavolal policii, že rozbije a vypálí městský úřad

Starší agresivní muž z Novojičínska vyhrožoval napadením úředníkům sociálního odboru Městského úřadu ve Frenštátu pod Radhoštěm. Poté zavolal na tísňovou linku 158 a policistům si stěžoval, následně začal vyhrožovat vypálením úřadu. O případu informoval mluvčí PČR René Černohorský s tím, že kriminalisté muže obvinili.

Vážný incident se stal přibližně třicet minut po osmé hodině ranní 7. července 2021. Nespokojený muž zavolal na Odbor sociálních věcí Městského úřadu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Podle informací TV Polar měl muž údajně spor s úředníky kvůli sociálních dávek a nebyl spokojen s jejich rozhodnutím.

René Černohorský, mluvčí PČR: "Po vzájemné komunikaci se zaměstnanci měl poté zdejším pracovníkům vyhrožovat napadením."

To ale staršímu muži nestačilo a chvíli po jedenáctého hodině dopoledne ve stejný den zavolal na policejní tísňovou linku 158. 

René Černohorský, mluvčí PČR: "Sděloval svou nespokojenost s pracovníky frenštátského Městského úřadu a začal vyhrožovat, že rozbije a vypálí objekt této organizace. Na základě všech shora zjištěných okolností frenštátští policisté okamžitě provedli nezbytná opatření k zadržení podezřelého volajícího muže a následnými procesními úkony bylo jeho protiprávní jednání prokázáno a potvrzeno." 

Podle policejního mluvčího nikdo nebyl zraněn, incident se také obešel bez škody na majetku. Muž je vyšetřován na svobodě.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy