Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Bruntálští policisté našli jedenačtyřicetiletého muže z Rudné pod Pradědem, týden se neozval

Bruntálští policisté pátrali po jedenačtyřicetiletém muži z Rudné pod Pradědem. 21. července odešel ze svého bydliště a od té doby se neozval. Nakonec ho našli v pořádku 1. srpna na katastru obce Valšov.

Ve středu 28. července zveřejnila policie po čtrnácté hodině výzvu se žádostí o zveřejnění pátrání po pohřešovaném 41letém muži z Bruntálska.

René Černohorský, mluvčí PČR: "Aktuálně uvádím, že pohřešovaný muž byl v dopoledních hodinách 1. srpna 2021 nalezen na katastru obce Valšov, a to bez zranění, v pořádku a bez jakéhokoli násilí na jeho osobě."

Pátrání tedy pominulo a není důvod již zveřejňovat veškeré údaje o muži.

PŮVODNÍ ZPRÁVA

René Černohorský, mluvčí PČR: "Pohřešovaný odešel z místa svého trvalého bydliště v obci Stará Rudná v okrese Bruntál v odpoledních hodinách 21. července 2021 neznámo kam. Naposledy byl spatřen téhož dne okolo patnácté hodiny odpolední obyvatelkou obce u místní prodejny potravin. Od této doby o sobě nepodal žádnou zprávu a jeho pohyb a pobyt je neznámý. Jedná se o velmi plachého člověka, který se s cizími lidmi moc nebaví a jeho typický projev je pomalá houpavá chůze." 
René Černohorský, mluvčí PČR: "Bruntálští policisté a kriminalisté v rámci pátrání po pohřešovaném muži již několikráte provedli telefonické prověrky v blízkých zdravotnických zařízeních, rovněž byly provedeny fyzické prověrky a kontroly vlakových a autobusových nádraží i dalších vytipovaných míst jeho možného výskytu."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy